Firma

Vítáme Vás na internetových stránkách firmy K.T.O. International spol.s r.o.

Představuje se Vám společnost s ručením omezeným, která působí na trhu specializovaných velkoobchodů na celém území České a Slovenské republiky více jak 10 let.Společnost byla založena v roce 1992 dvěma společníky bratry Karlem a Václavem Otčenáškem. Základní jmění společnosti činí 25.000.000,- Kč.

Zpočátku firma zajišťovala obchodní činnost sítí obchodních zástupců s centrálním skladem v Hradci Králové. Sestávala ze dvou divizí – instalační materiály PVC,CPVC a Vinyl Siding. V dalších letech docházelo k rozšiřování sortimentu, začali jsme našim zákazníkům nabízet také např. měděné instalační materiály, kotle, radiátory, topidla, izolace, nářadí a další příslušenství. V roce 2004 jsme rozšířili naši nabídku o nový sortiment – plastová okna.

V současné době provozuje firma 7 prodejních skladů. Centrální sklad a sídlo společnosti je v Třebechovicích pod Orebem. Střediska a prodejní místa byla vybudována v Praze, Semilech, Brně, Olomouci, Ostravě a na Slovensku v Bratislavě. ... kontakt

Hlavním cílem firmy je získání co největšího množství spokojených zákazníků z řad živnostníků, stavebních společností, projektantů, investorů. Pro ty věrné připravujeme různé pracovní návštěvy a exkurze k předním zahraničním dovozcům.

Všem našim zákazníkům rozvážíme pravidelně zboží a připravujeme slevové akce na vybraný materiál. Neustále se snažíme rozšiřovat sortiment o nové zboží a zvyšujeme zásoby materiálu.

Našim zákazníkům nabízíme ucelený systém materiálů pro TZB, chlazení a klimatizace vše pro zateplení domů systémem VINYL SIDING, včetně plastových oken a okapů Lindab. Poskytujeme odborné poradenství a připravujeme školení pro živnostníky a projektanty.

Doufáme, že tyto internetové stránky, které připravujeme pro Vás, naše zákazníky, Vám usnadní přístup k některým důležitým informacím a povedou ke spokojenému nákupu v naší společnosti K.T.O. International spol. s r.o.

Online návštěvy

Právě přítomno: 17 hostů a žádný člen