Expanzní nádoby, čerpadla

Nabízíme kompletní sortiment firem DUKLA a REFLEX, které se chlubí dlouholetou historií výroby tlakových nádob. Všechny jejich výrobky splňují platné normy a vlastní příslušné certifikáty pro ČR. Obě společnosti disponují certifikáty jakosti výroby dle EN ISO 9001.

Kromě obecně známých expanzních nádob pro topné systémy a pitnou vodu, naleznete v jejich výrobním programu také expanzní nádoby pro solární systémy a soustavy chladící vody.

Firma DUKLA dále nabízí vyrovnávací a akumulační systém Ecotherm, jehož funkcí je ochrana provozovaného kotle na tuhá paliva a ekonomické využití vyrobeného tepla. Základními prvky systému jsou vyrovnávací a akumulační nádrže AK s izolací a regulační armatura Laddomat.

Společnost REFLEX dodává, především pro větší topné i chladící soustavy, expanzní automaty Variomat popř. Gigamat, které oproti expanzním nádobám poskytují více funkcí. Vedle udržování tlaku v soustavě, automaticky doplňují ztráty vody v soustavě a navíc automaticky odplyňují vodu v soustavě. Při návrhu expanzních automatů REFLEX si vyžádejte písemnou nabídku popř. výpočetní program na CD.

Velkoobchodní společnost K.T.O.International s.r.o. je přímým prodejním zastoupením tradičních výrobců čerpací techniky firem GRUNDFOS a WILO. Obě firmy vyrábí čerpadla prakticky pro všechna myslitelná použití. Největší podíl na trhu mají v otopných, chladících a klimatizačních systémech. Široký řadu čerpadel nabízejí pro zásobování vodou, splaškové a odpadní vody. Naleznete je také v systémech s obnovitelnými zdroji energie a oblasti ochrany životního prostředí. Své výrobky neustále inovují a např. nová řada energeticky úsporných oběhových čerpadel GRUNDFOS Alpha Pro představuje světovou špičku s nejnižší spotřebou elektrické energie mezi oběhovými čerpadly.


Ceníky ke stažení:

 

Ceník Topheat 4-2017

Ceník REFLEX 5-2019


Ceník Grundfos 2-2019
Prospekt Grundfos Alpha 2
Nové funkce Grundfos Alpha 2

Prospekt Grundfos Magna 1

Prospekt Grundfos Magna 3


Prospekt Grundfos Comfort čerpadla

Ceník Wilo 2-2019

Online návštěvy

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen