Izolace

Prakticky na všechny druhy potrubních rozvodů různých médií v oblasti TZB nabízíme kvalitní izolace renomovaných výrobců se stálou kontrolou jakosti dle ISO 9001. Stejně tak naleznete v našem sortimentu tepelně izolační pásy nebo desky vhodné pro izolace zásobníků vody, nádrží, podlah, atd.

Pro izolaci rozvodů ústředního vytápění nebo teplé užitkové vody jsou nejčastější alternativou polyetylenové izolace s uzavřenou buněčnou strukturou. Zastupujeme a nabízíme produkty dlouholetého výrobce z Belgie - firmy NMC, který zaměstnává po celém světě téměř 1.200 pracovníků.
I naši instalatéři a topenáři již poznali kvalitu izolací SANFLEX a CLIMAFLEX, které svými vlastnostmi plní veškeré zákonné, izolační a montážní požadavky kladené na moderní izolaci trubek. Dále nabízíme tepelně izolační pásy MIRELON z pěnového polyetylenu s možností různých povrchových úprav, popřípadě včetně samolepící verze.

Dalším druhem izolací v sortimentu K.T.O.International je výrobek firmy KNAUF INSULATION minerální čedičová vlna NOBASIL, která se vyrábí z 90% z přírodních surovin, na základě kterých se vyznačuje vynikajícími materiálovými vlastnostmi. Je produktem, který chrání před teplem i chladem, tlumí zvuk a poskytuje optimální požární ochranu. Technické izolace NOBASIL se nejčastěji používají na vzduchotechnická potrubí, nádrže, výměníky, kotle. Lamelově skružovatelný LSP pás podlepený z jedné strany hliníkovou fólií je vhodný pro rovinné i zakřivené plochy. Velmi oblíbené jsou skruže s AL fólií se skelnou mřížkou vhodné pro potrubní rozvody. Izolace NOBASIL nabízejí výhodný poměr ceny a užitných vlastností se stálou kontrolou kvality.

Převratnou novinkou firmy KNAUF INSULATION se v roce 2009 stala nová generace minerálních izolací s ECOCE Technology. Vyznačuje se vysokým stupněm ekologické udržitelnosti bez obsahu chemických pojiv. Je také příjemnější na dotyk, méně prašná, bez zápachu a lépe se řeže. Zachovává si však stávající vynikající tepelné, akustické a protipožární vlastnosti. Díky nové technologii výroby, která neobsahuje žádná barviva či bělidla mění minerální izolace svůj vzhled na přirozenou hnědou barvu.

Především pro chlazení a klimatizaci jsou určeny produkty firmy KAIMANN GmbH výrobce izolačních materiálů na bázi syntetického kaučuku / tzv.elastomerů / ze SRN. V ČR jsou tyto izolace známy již více jak 15 let a získali velkou oblibu mezi montážními firmami. Tento výrobce neustále rozšiřuje svůj výrobní program a přichází s novinkami, které osloví zákazníky nejen svojí vysokou kvalitou a příznivou cenou, ale také zrychlením jejich každodenní práce. Trubní a pásové izolace KAIFLEX EF, ST nebo „nekonečné“ hadice v originálním balení KAIFLEX ST jsou již odborné veřejnosti dostatečně známy. Stejně tak KAIFLEX RT 80 chladové objímky jako optimální doplněk pro rozvody chlazení. Mezi nové produkty patří např. kaučukové izolace K-FLEX EPDM vhodné pro solární systémy s teplotní odolností do +175°C a odolností proti UV záření nebo plošné izolace KAIFLEX DUCT / DUCT ALU se stříbrným povrchem a samolepem - ideální pro izolace vzduchotechnických rozvodů. Výrobce také nabízí kompletní izolační systém s již hotovou povrchovou AL úpravou - KAIFLEX ALUTEC SYSTEM s dlouhou životností a vynikající mechanickou ochranou ve vnitřním ale i venkovním prostředí.

V případě Vašeho zájmu o jakékoliv izolace nabízené ve velkoobchodním programu K.T.O.International stačí kontaktovat Vám nejbližší zastoupení K.T.O v České republice. Kromě vytvoření cenových nabídek získáte také zdarma kompletní technického poradenství.


Ceník SANFLEX, CLIMAFLEX
Ceník CLIMAFLEX STABIL LS XT
Prospekt CLIMAFLEX

Ceník KNAUF - ŘEZANÁ POUZDRA 3-2017

Ceník KNAUF - VINUTÁ POUZDRA 9-2018

Ceník KNAUF - ORIGINAL 2018

 

Kat. list KNAUF LMH-AluR
Kat. list KNAUF Vinutá pouzdra

 

Ceník KAIFLEX EF 5-2019
Prospekt KAIFLEX EF 2010

Ceník KAIFLEX ST 5-2019
Prospekt KAIFLEX ST 2010

Ceník KAIFLEX EPDM 5-2019
Prospekt KAIFLEX EPDM 2010

Ceník KAIFLEX Závěsy,Frigo ST
Prospekt KAIFLEX Závěsy

Ceník KAIFLEX ALU-TEC 5-2019
Prospekt KAIFLEX ALU-TEC 2009
Prospekt KAIMANN ALU-TEC
Prospekt KAIFLEX DUCT

Certifikát Kaimann
Prohlášení o shodě Kaimann
Montážní příručka Kaimann


       Kaicalc - výpočetní program
       
      Českou verzi vyberte tlačítkem
      v pravém horním rohu stránky.

Online návštěvy

Právě přítomno: 18 hostů a žádný člen