Měřění a Regulace

Odborný velkoobchod K.T.O.International s.r.o. nabízí kompletní výrobní program firmy ESBE. Produkty této Švédské společnosti s více jak šedesátiletou zkušeností ve výrobě armatur představují ideální řešení pro široké spektrum aplikací v oblasti regulace a hydraulických systémů budov. Často se tak setkáte s ventily, klapkami a servopohony této značky v systémech vytápění a chlazení budov, které Vám pomohou vyřešit problém se směšováním, regulací nebo měřením.

Dalším známým výrobcem a již dlouholetým obchodním partnerem firmy K.T.O.International s.r.o. je značka SIEMENS. Tuto obrovskou výrobní společnost asi není nutno blíže představovat. V oblasti měření a regulace budov je jedním ze špičkových světových výrobců prostorových termostatů, regulátorů teploty, přímých i trojcestných regulačních ventilů, termoelektrických pohonů, měřičů spotřeby tepla a chladu, ekvitermní regulace, atd.

Dále v našem sortimentu naleznete výrobky firmy BELIMO, která již od roku 1975 vyvíjí elektrické servopohony pro armatury v oblasti vytápění, větrání
a klimatizace.

Z domácích výrobců je známa mezi odbornou veřejností firma LDM se svojí výrobou průmyslových armatur.
Pro vytápění, vzduchotechniku nebo plynárenský průmysl vyrábí regulační ventily, havarijní uzávěry, uzavírací ventily, atd.

Na výše uvedené značky, ale také na sortiment armatur PEVEKO, KOMEXTHERM, CRANE nebo TA HYDRONICS Vám rádi vytvoříme cenové nabídky,
popř. doporučíme řešení.

Ceníky ke stažení:

Ceník ESBE 3-2019 
Ceník Siemens termostaty 01-2019
Katalog Siemens termostaty
Ceník Siemens regulační ventily 1-2019 
Ceník teploměry, manometry

Online návštěvy

Právě přítomno: 51 hostů a žádný člen