Ohřívače TUV

Nabízíme všechny druhy ohřívačů teplé užitkové vody (TUV). V sortimentu K.T.O. International tak naleznete zásobníky plynové, elektrické, kombinované, nepřímotopné, akumulační nebo solární. Můžete si také vybrat provedení klasické tj. ocelové - smaltované nebo nerezové. Vše od renomovaných firem s dlouholetou zkušeností s výrobou ohřívačů vody. Dle vašich požadavků Vám připravíme nabídky na značky ARISTON, AEG, STIEBEL ELTRON, DZ DRAŽICE, GALMET, TATRAMAT, A.C.V., QUANTUM, QUADRIGA, JOHN WOOD, KARMA a REFLEX.

Plynová lokální topidla s odtahem spalin přes zeď nebo do komína jsou ideální pro vytápění rodinných domů, chalup, obchodů či kanceláří. Topidla jsou vhodná do prostor s nepravidelným vytápěním. Obsahují moderní regulační prvky, mají vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady. Topidla KARMA, VAFKY nebo značky MORA všechny s moderním designem mohou být součástí každého interiéru.

Solární vytápění, které získává stále více příznivců, můžete využít k přípravě teplé užitkové vody nebo k ohřevu vody bazénu. Ušetříte až 60% ročních nákladů na ohřev vody! V našich klimatických podmínkách nelze příliš uvažovat s jeho plnohodnotným využitím na vytápění. Solární sestava pro přípravu TUV se skládá ze slunečních kolektorů a jejich držáků, nemrznoucí náplně, oběhového čerpadla, vhodné regulace, souvisejících armatur, propojovacího potrubí, expanzomatu a zásobníku teplé užitkové vody.

Dodáváme jednotlivé komponenty a pro montáž kompletního solárního systému Vám doporučíme odborně proškolenou firmu.

 

Ceníky ke stažení:

 

Ceník A.C.V. 9-2018
Ceník Ariston elektrické ohřívače 2-2019

Ceník DZ Dražice 01-2019
Ceník Karma 4-2019
Ceník Tatramat 4-2019
Cenik Ariston plynové ohřívače 1-2018

Ceník STIEBEL ELTRON 4-2019

TOPSOLAR - zásobníky 4-2019

 Prospekt zásobníky TOPSOLAR

 

Ceník Quantum 9-2018

Online návštěvy

Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen