Radiátory

• Ocelová desková tělesa PURMO, PMH
• Ocelová desková tělesa RADIK
• Trubková otopná tělesa TOPBATH
• Podlahové konvektory MINIB, LICON, BOKI, OPLFLEX, JAGA
• Litinová otopná tělesa VIADRUS
• Hliníkové radiátory LIPOVICA, CONFORT, MONDIAL

 

1. Ocelová desková tělesa PURMO

Finská společnost Rettig Heating zahájila výrobu otopných deskových těles v roce 1952. První továrna se nacházela na severu Finska ve městě Purmo. Otopná desková tělesa záhy získala v drsných severských podmínkách velice dobrou pověst, která otevřela dveře do západní Evropy a po pádu „železné opony“ i směrem na východ. Koncern disponuje 12 výrobními závody v evropských zemích s vysokou tradicí strojírenské výroby. Největším a zároveň nejmodernějším je od roku 1993 výrobní závod na otopná desková tělesa PURMO v polském Rybniku, který se nachází cca 25 km od hranic s Českou republikou.

Od samého začátku výroby radiátorů v Polsku firma zavedla evropský systém kontroly jakosti dle norem ISO 9002. V roce 1998 udělila společnost British Standards Institution Quality Assurance certifikát dle norem ISO 9001. Na základě tohoto certifikátu a za neustálého zdokonalování výrobního procesu společnost poskytuje od roku 2007 desetiletou záruku na otopná tělesa PURMO!

Dnes produkuje společnost Rettig Heating cca 10 mil ks otopných těles ročně, zaměstnává více než 4.000 osob a pravidelné investice do výroby, vývoje a jakosti dosáhly za posledních pět let v přepočtu přibližně tří miliard korun. Toto jsou čísla, která právem řadí značku Rettig Heating, výrobce otopných těles PURMO, na první místo v ratingu výrobců radiátorů v Evropě.

Radiátory Purmo se vyrábějí v provedení Compact – boční připojení, VKO – spodní připojení, P a PV hygienická tělesa a PLAN s hladkou čelní plochou. Zajímavou a topenáři často využívanou předností radiátorů typu VKO 21,22 a 33 je možnost výběru napojení otopné soustavy zprava nebo zleva! Elegantní tělesa se mohou dodávat až ve 48 barevných variantách, dle vzorníku barev RAL.

Novinkou se v roce 2007 stal, na první pohled běžný deskový radiátor, který ovšem do interiéru přivádí čerstvý filtrovaný vzduch a zároveň jej předehřívá na potřebnou teplotu. To je jedinečný patentovaný systém Purmo Air, který přináší dokonalou tepelnou pohodu do obytných staveb.

K.T.O. International s.r.o. je již od roku 1999 autorizovaným dovozcem a prodejcem deskových radiátorů PURMO, které nabízí ve své kompletní obchodní síti v České republice i na Slovensku.

PURMO KOMPLET 2019Prohlášení o shodě PURMO
PURMO Tabulka výkonů

Leták PURMO FLORES
Ceník PURMO FLORES

 

 

Software PURMO

Ve spolupráci s firmou RETTIG HEATING výrobcem deskových radiátorů PURMO jsme pro Vás připravili jednoduchý software - Rychlý výběr a návrh otopných těles.

 

Ocelová desková tělesa PMH

Ceník PMH 2019

2. Ocelová desková tělesa RADIK

V nabízeném sortimentu nechybí radiátory domácího výrobce firmy KORADO Česká Třebová. Firma KORADO a.s. je od roku 1997 držitelem certifikátu kvality dle ISO 9001. Výrobce poskytuje svým zákazníkům, při dodržení zásad odborné montáže, od září 2007 záruku 10 let od data prodeje.

Ceník RADIK 3-2018

 

3. Trubková otopná tělesa TOPBATH

Především do koupelen, chodeb, WC, apod. nabízíme oblíbená trubková tělesa tzv. žebříky značky TOPBATH. Tělesa osvědčené kvality privátní značky KTO jsou vyráběna v tuzemsku. Nabízíme několik variant těchto žebříků s klasickým i středovým připojením, včetně možnosti výběru barevného odstínu. Pro zájemce dodáváme elektrické topné tyče vhodné pro mimosezónní přitápění. Záruka je pětiletá!

Ceník TOPBATH

 

4. Podlahové konvektory MINIB, BOKI, LICON, OPLFLEX, JAGA

Pro zapuštění do podlah, v místech kde nelze použít klasických otopných těles, například k velkým „francouzským” oknům, vstupům do hal nebo v autosalonech nabízíme konvektory uvedených výrobců. Výrobky se dodávají v široké rozměrové řadě, provedení ocel nebo nerez a několika druhy krycích mřížek. Tam kde klasický konvektor svým výkonem nestačí lze použít variantu s ventilátorem. Rychlost otáček lze plynule měnit v závislosti na okamžité teplotě v místnosti prostřednictvým moderních elektrických regulací. Většina uvedených výrobců disponuje cerifikátem ISO 9001.

Ceník MINIB
Ceník BOKI
Ceník LICON


5. Litinová otopná tělesa VIADRUS

Litinové radiátorové články KALOR, KALOR 3, TERMO a se zcela novým designem těleso STYL ze Závodu topenářské techniky Viadrus svou konstrukcí a použitým materiálem zaručují hospodárný provoz s prakticky neomezenou životností. Standartní dodávka prefabrikovaných radiátorů je v kvalitní bílé barvě.

Ceník VIADRUS 4-2019

 

 

6. Hliníkové radiátory LIPOVICA, CONFORT, MONDIAL

Použitý materiál zaručuje vysokou antikorozní a mechanickou odolnost, dokonalý přenos tepla a nízkou hmotnost. Povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost a estetický vzhled. Základní barevné provedení je bílé, ale zakázkově je lze nabídnout v široké škále barev dle vzorníku RAL.

Ceník LIPOVICA

Online návštěvy

Právě přítomno: 20 hostů a žádný člen