Zelená úsporám

Informace k přerušení přijímání žádostí v programu Zelená úsporám pro rok 2010

Co je to?

KTO internationalZelená úsporám je program Ministerstva životního prostředí administrovaný Státním fondem životního prostředí ČR zaměřený na úspory energie a obnovitelné zdroje domácností v rodinných a bytových domech.

Program Zelená úsporám je zaměřen na podporu instalací pro vytápění s využitím obnovitelných zdrojů energie, ale také investic do energetických úspor při rekonstrukcích i v novostavbách. V programu bude podporováno kvalitní zateplování rodinných domů a nepanelových bytových domů, náhrada neekologického vytápění za nízkoemisní kotle na biomasu a účinná tepelná čerpadla, instalace těchto zdrojů do nízkoenergetických novostaveb a také nová výstavba v pasivním energetickém standardu.
Zelená úsporámČeská republika získala na tento program finanční prostředky prodejem tzv. emisních kreditů Kjótského protokolu o snižování emisí skleníkových plynů. Celková očekávaná alokace programu je až 25 miliard korun.

Více informací ...

Adobe_PDF-2Změny v podmínkách dotačního programu Zelená úsporám

Náše výrobky a služby schválené v programu zelená úsporám

níže uvedené služby a výrobky, které Vám nabízíme, jsou zahrnuty do programu ZELENÁ ÚSPORÁM. Na tyto várobky a služby je možné žádat finanční podporu. V případě zájmu kotaktujte prosím některého z níže uvedených asistentů.

Solární panel SOL 110 a SOL 115

Deskový kolektor SOL 110Deskové kolektory vhodné k použití se sytémem solárního ohřevu vody a vytápění TOPSOLAR. Na www.topsolar.info naleznete podrobné informace o celém systému včetně akčních sestav. 

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt:
pan Barnet 737 237 773

Solární panel SOL 170 - 12 (18)

Trubicový kolektor SOL 170 - 18 Vakuový kolektor - 12ks trubic (18ks trubic). Vhodný k použití se sytémem solárního ohřevu vody a vytápění TOPSOLAR. Na našem webu www.topsolar.info naleznete podrobné informace o celém systému včetně nabízených akčních sestav.

www.topsolar.info

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt:
pan Barnet 737 237 773

Okenní systém BRILANT

5ti komorová okna REHAU BRILANT Pětikomorový profil oken REHAU BRILANT využívá dokonalé izolační vlastnosti vzduchu a jeho 70-milimetrová šířka zaručuje nejlepší tepelnou izolaci a odolnost. Okna BRILLANT jsou doporučovány pro nízkoenergetické stavby. Jemné oblouky a zakulacené hrany dokreslují moderní a profesionální vzhled těchto oken..

Více informací ...

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt:
739 248 825

Online návštěvy

Právě přítomno: 61 hostů a žádný člen